O nás

Jana Šimonková

Naše centrum má pod taktovkou Jana Šimonková, zkušená fyzioterapeutka, která se oboru věnuje již 27 let a dveře své soukromé praxe otevřela v roce 1999. Kromě odborného studia fyzioterapie se během své kariéry pravidelně vzdělává i formou kurzů a seminářů. Pracuje již s malými dětmi od kojeneckého věku, dospělým klientům pomáhá ulevit od bolestí a potíží s pohybovým ústrojím a v péči má také talentované sportovce, kteří potřebují ladit formu a eliminovat rizika úrazů a zranění. Od roku 2015 je členkou Podiatrické společnosti a specializuje se na zdraví nohy a dolních končetin. Pomocí technik terapie Ludmily Mojžíšové také dokáže pomoci ženám ke zdravému těhotenství. Ať už se věnuje malém pacientovi, dospělému člověku, nastávající mamince či sportovci, vždy zkoumá individuální diagnózu pacienta komplexně a hledá skutečnou příčinu obtíží, která se zprvu může úspěšně skrývat. Řada spokojených pacientů dokazuje, že právě tento přístup přináší úlevu od bolesti.

Naďa Zikmundová

Naďa získala odborné magisterské vzdělání na FTVS v oboru Fyzioterapie a do praxe vplula s velkým elánem do dalšího sebevzdělávání a s empatií vůči pacientům. Dokáže se skvěle „napojit“ na člověka a identifikovat i sebemenší odchylky od fyziologického normálu. Své vlastní letité zkušenosti s vrcholovým sportem dokáže použít v praxi a zná do detailu limity lidského těla. Proto se stala velmi vítanou a cennou posilou našeho týmu.

Bc. Karla Jandová

Mladá energická fyzioterapeutka, studující poslední ročník magisterského studia fyzioterapie na náročné tělovýchovné fakultě v Praze. Svou neutuchající mladistvou energii věnuje rozšiřování si znalostí o odborné kurzy, ještě souběžně se studiem. Věnuje se terapii Mojžíšové a terapiím bolestivých symptomů pohybového ústrojí. Své schopnosti rozšiřuje též v lingvistice. Svou pozitivní energií je nakažlivá pro kolektiv i pro pacienty.